Wielki sukces naszej uczennicy - Daria Brzozowska z kl. II D Mistrzynią Polski Juniorek w MMA

Daria Brzozowska, uczennica klasy IID ostatnio, 18 września wystartowała w Mistrzostwach Polski MMA 2021 które odbywały się w Sochaczewie. Po trzech wygranych pojedynkach skończonych przed czasem i po poddaniu wszystkich rywalek ( przeciwniczka z finału została hospitalizowana) otrzymała tytuł Mistrzyni Polski MMA w kategorii juniorek. Tydzień później, 25 września wystartowała w Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu w Luboniu, gdzie stanęła na drugim miejscu podium. Stoczyła dwa pojedynki. Pierwszy wygrała przez poddanie przeciwniczki dźwignią na stopę, jednakże finał przegrała na punkty z bardzo utalentowaną i równie utytułowaną przeciwniczką. Zawodniczka na co dzień reprezentuje klub ASW Black Panther Bydgoszcz, trenując pod okiem Krzysztofa Brzozowskiego i Roberta Świerblewskiego.