Aktywnie kończymy rok szkolny

Opublikowano: 2026-06-26 10:09
Gdy za oknem upały, najlepiej spędzić czas nad wodą. Wiedzą o tym nasi uczniowie, którzy wzięli udział w spływie kajakowym po Brdzie. Miasto z perspektywy rzeki zrobiło duże wrażenie, a dodatkowe atrakcje w postaci śluzy i spotkania oko w oko z łabędziem tylko dodały uroku całej wyprawie. Spływ zakończyliśmy w przystani Zimne Wody, gdzie czekało na nas ognisko i kiełbaski. Pomału czuć już smak wakacji!