Wolontariusze z IX LO pomagali w organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20

Opublikowano: 2019-06-12 10:57

 

Wolontariusze z IX LO pomagali w organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA U-20. Ponadto wielu absolwentów "dziewiątki" dołączyło do naszego zespołu i dzięki temu nasza praca była niezwykle efektywna i doceniona przez organizatorów FIFA.

Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski oraz Prezes PZPN Zbigniew Boniek osobiście podziękowali wolontariuszom za świetną organizację pracy, duże zaangażowanie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery we wszystkich obszarach działań wolontariuszy. Niezwykle miło było usłyszeć bardzo dobre opinie organizatorów, a także oficjeli FIFA i PZPN na temat uczniów i absolwentów IX LO i posiadanych przez nich wysokich kompetencji językowych.

Drodzy wolontariusze IX LO, jesteśmy z Was dumni i dziękujemy Wam za pomoc w organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej U-20

Już 11 i 12 czerwca pomagamy w organizacji Międzynarodowego Memoriału Ireny Szewińskiej, a w sierpniu odbędzie się kolejna międzynarodowa impreza, którą będziemy wspierać - Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce.